Grupa OK GO uzņem kārtējo trako video. Šoreiz krītošā lidmašīnā

Komentēt

Šiem gan nekad neapnīk dauzīties!

Grupa OK GO droši vien ir populārāka ar saviem videoklipiem, nevis mūziku (kaut arī viņiem ir ļoti lipīgas dziesmas). Viņu video ir visai neaizmirstami – vai nu traka horeogrāfija uz skrejceliņiem, vai arī rūpīgi uzkonstruēta Rūba Goldberga mašīna. Šoreiz grupas dalībnieki ir ķērušies pie kaut kā vēl trakāka – izpildījuši akrobātiskus trikus krītošā lidmašīnā. Pavisam normāli!

Klips tapis sadarbībā ar Krievijas lidsabiedrību S7 Airlines, kura grupai izlīdzēja ar pilotiem un ļoti īpašu lidmašīnu. Kā lidmašīna, tā arī lidlauks ir viena no 5 vietām pasaulē, kur topošos kosmonautus apmāca darbam bezsvara stāvoklī. Tas notiek, lidmašīnai paceļoties līdz 10 000 metru augstumam, tad strauji krītot līdz 4-5 000 metriem, atkal paceļoties un tā bez gala. Pavisam kopā grupa un filmēšanas dalībnieki lidoja 21 vienu reizi.

Vissmieklīgākais filmēšanas gaitā esot bijis tas, kā instruktori katrreiz ķēruši grupu pēc 15-20 bezsvara sekunžu "kritiena" beigām. Izklausās forši! Ar nepacietību gaidīsim, kas būs nākamajā klipā – varbūt nākamreiz OK GO nirs dziļvagā.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru