Dažas sekundes pēc pacelšanās eksplodējusi Antares kosmosa raķete

Komentēt

Vēl pusnaktī (pēc mūsu laika) raķete gatavojās savam startam, 15 minūtes vēlāk tā eksplodēja.

1. Šajā kosmosa raķetē bija ieguldīts ne mazums naudas un laika, bija paredzēts, ka tā aizvedīs vērtīgu kravu Starptautiskajai Kosmosa stacijai.

Šajā kosmosa raķetē bija ieguldīts ne mazums naudas un laika, bija paredzēts, ka tā aizvedīs vērtīgu kravu Starptautiskajai Kosmosa stacijai.

2. NASA medijiem ziņo, ka neviens cilvēks šajā iespaidīgajā katastrofā nav gājis bojā un nav ticis ievainots.

NASA medijiem ziņo, ka neviens cilvēks šajā iespaidīgajā katastrofā nav gājis bojā un nav ticis ievainots.
Attēlā redzams NASA tvīts 4 minūtes pirms raķetes palaišanas, kad vēl neviens nenojauta, ar ko tas beigsies.
Komentēt

3. Tika paredzēts, ka krava kosmosa staciju sasniegs 2. novembrī.

Tika paredzēts, ka krava kosmosa staciju sasniegs 2. novembrī. Eduardo A. Encina

4. Šeit raķete redzama dienā pirms palaišanas. Raķetē atradās vairāk kā 2 tonnas kravas aptuveni 200 miljonu dolāru vērtībā.

Šeit raķete redzama dienā pirms palaišanas. Raķetē atradās vairāk kā 2 tonnas kravas aptuveni 200 miljonu dolāru vērtībā. Orbital Sciences

5. Kompānija Orbital Sciences apgalvo, ka pie vainas esot tehniska anomālija. Tieši kāda - tas tiks ziņots oficiālā paziņojumā vēlāk.

Kompānija Orbital Sciences apgalvo, ka pie vainas esot tehniska anomālija. Tieši kāda - tas tiks ziņots oficiālā paziņojumā vēlāk.

6. Starp citu palaišana tika plānota jau pirmdien, taču tika atcelta, jo kāda laiva atradusies pārāk tuvu pacelšanās vietai. Tas noticis 12 minūtes pirms paredzētā starta laika.

Starp citu palaišana tika plānota jau pirmdien, taču tika atcelta, jo kāda laiva atradusies pārāk tuvu pacelšanās vietai. Tas noticis 12 minūtes pirms paredzētā starta laika.

7. Kompānija Orbital Sciences ar ASV līgumu par kosmosa kravu piegādi noslēdza 2008. gadā. Šāda kļūme gadījusies pirmoreiz - šī bija piektā reize, kad viņiem uzticēts šis uzdevums.

Kompānija Orbital Sciences ar ASV līgumu par kosmosa kravu piegādi noslēdza 2008. gadā. Šāda kļūme gadījusies pirmoreiz - šī bija piektā reize, kad viņiem uzticēts šis uzdevums. Orbital Sciences

8. Tas bija pāris minūšu jautājums - gandrīz tūlīt pēc eksplozijas kritušās Orbital Science akcijas vērtspapīru tirgū.

Tas bija pāris minūšu jautājums - gandrīz tūlīt pēc eksplozijas kritušās Orbital Science akcijas vērtspapīru tirgū.

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru