VIDEO: Lelde aizkustina Latviju ar savu 1000 eiro ziedojumu. Ieklausies!

1 komentārs

"Nav tā, ka es katru dienu mētājos ar tādu naudu. Es vienkārši esmu iemācījusies sakrāt naudiņu. Tad, kad es ieeju Ziemassvētku laikā veikalā, es redzu, cik daudz mēs iztērējam naudas, kādas rindas stāv, kādi ratiņi izbrauc ārā un kāda milzīga nauda paliek tur. Bet varbūt ir tādas ģimenes, kurām ļoti, ļoti vajag šo naudu."

Mēs nezinām, kā jūs, bet pēc šī video noskatīšanās mēs tūlīt piezvanījām uz "Dod Pieci" labdarības tālruni 90067005.

Latvijas Radio ir uzrīkojuši ļoti foršu labdarības akciju - tās ietvaros jebkurš klausītājs var par ziedojumu pasūtīt dziesmu, kura vēlāk izskan radio ēterā. Minimālā ziedojuma summa ir 5 eiro. Tieši tik, lai apmaksātu vienu apmācīta asistenta darba stundu ģimenē, kurā aug bērns ar īpašām vajadzībām.

Akcija norisinās no 16-22. decembrim. Tās laikā turklāt trīs Radio Pieci.lv dīdžeji dzīvo stikla studijā pie Rīgas Centrālās stacijas - jā, viņi visu šo laiku studiju nepamet un ir redzami tiešraides video 24 stundas diennaktī. Ciemos pie viņiem ierodas daudz interesantu cilvēku - mūziķi, aktieri, mākslinieki. Daudzi viesi ierodas arī naktī un kavē dīdžejiem laiku garājās stundās. Iesakam pasekot līdzi!

Ziedot tu vari 4 veidos: aizpildot anketu un pasūtot dziesmu (samaksājot ar interneta bankas palīdzību), pārskaitot naudu, zvanot uz ziedojumu tālruni. Kā arī iemetot naudu ziedojumu kastītē pie studijas.

Skaties tiešraidi un ziedo šeit:

www.dod.pieci.lv

 

Šeit vēl viens aizkustinošs stāsts par mazo Katrīnu, kura ziedojusi rūpīgi krātu naudiņu:


Vērts izlasīt
Komentāri