Timrots mēģina atrast bezmaksas stāvvietu pie Stradiņiem. Nākas iespringt!

Komentēt

Raidījuma "Zebra" jaunākajā sērijā stāsts par absurdo jezgu ar soda kvītīm pie Stradiņa slimnīcas.

Raidījums "Zebra" skaudri secinājis, ka tuvumā Rīgas Stradiņa slimnīcai nav iespējams bezmaksas novietot mašīnu. Iepriekš apmeklētāji bija iecienījuši mašīnas atstāt bezmaksas stāvlaukumā netālu no dzelzceļa, tomēr tagad tas vairs nav iespējams. Pie plača uzlikta zīme "Stāvēt aizliegts", turklāt tā tuvumā regulāri ir policijas ekipāža, kas likuma pārkāpējus soda.

Vēlāk gan raidījuma vadītājs Pauls Timrots secina, ka kaut kur šajā situācija ieviesusies pamatīga kļūda. "Normāla stāvvieta, bet stāvēt nedrīkst, jo zaļā zona. Šajā vietā, starp dzelzceļu un Stradiņa slimnīcu, vienmēr stāvēja mašīnas, tagad te nav ne vienas, kaut gan labs placītis."

"Šī zīme, kas neļauj šeit stāvēt, attiecas uz brauktuvi, tātad uz asfaltēto daļu. Turklāt uz to ceļa daļu, kurā tā ir uzstādīta. Šai zīmei nav nekāda sakara ar laukumu, kas ir pa kreisi no tās. Pie laukuma ir robeža, betona maliņa. Nav noteikumu, kas aizliegtu šeit stāvēt. Ja esat samaksājuši sodu šajā vietā par it kā neatļautu stāvēšanu, ejiet un prasiet savu naudu atpakaļ," stāsta Timrots.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru