F1 pilota Rikjardo šokējošais sniegums šovā 'Top Gear'

Komentēt

Tev tas ir jāredz!

Iepriekšējā Top Gear raidījumā beidzot notika tas, kas tika gaidīts jau gandrīz divus gadus - kādam izdevās labot Luisam Hamiltonam piederošo Top Gear trases rekordu raidījuma rubrikā "Star In A Reasonably Priced Car" ar Suzuki Liana automašīnu. Šis "kāds" izrādījās Red Bull braucējs, 2014. gada F1 čempionāta 3. vietas ieguvējs Daniels Rikjardo, kurš apli veica 1.42.2, turklāt paveica to trīs reizes pēc kārtas, tādējādi pārliecinoši sasitot lupatās Hamiltona rezultātu, kas bija 1.42.9.

Ilgu laiku šajā sarakstā līderis bija Top Gear oficiālais braucējs Stigs. Pats pirmais no F1 braucējiem, kurš jebkad viņu pārspēja, bija Rubenss Baričello 2010. gadā. Pēc sava tirumfa, ierodoties uz nākamajām sacensībām, viņš visiem, kas pirms tam bija piedalījušies šajā rubrikā, izdalīja krekliņus ar uzrakstu "I didn't beat the Stig", sev paturot "I beat the Stig". 

Pēdējo gadu laikā bez Baričello, Hamiltona un Rikjardo arī Sebastians Fetels un Marks Vēbers ir pamanījušies uzlabot Stiga rezultārtu, taču nav šaubu - F1 sezonas sākumā, savās mājās Austrālijā, Daniels kaut kā šo panākumu noteikti atzīmēs, jo viņam ir fantastiska humora izjūta. Par to pārliecināties varēja arī cilvēks, kurš Top Gear laikā centās viņam uzdot ne to solīdāko jautājumu par sīksto pretinieku Hamiltonu.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru