VIDEO: Sanda Ozoliņa hokeja slavas mirkļi. Sveicam Ozo jubilejā!

Komentēt

Ja esi īsts Latvijas patriots, šie hokeja momenti noteikti neatstās vienaldzīgu.

Sandis Ozoliņš ir cilvēks, ar kuru Latvija noteikti var lepoties. Profesionālo sportista karjeru viņš sāka jau 1990. gadā Rīgas Dinamo sastāvā, kas spēlēja PSRS hokeja čempionāta augstākajā līgā. 95./96. gada sezonā viņš pārcēlās uz Kolorado Avalanche un jau tajā pašā sezonā izcīnija Stenlija kausu.

Pēc septītās klases beigšanas terneris Rode lika noprast, ka Sandim hokejista karjeru neturpināt, bet vecāki bija stingri - sporta skolas direktors Gunārs Krastiņš lika trenerim Ozoliņu paturēt hokejistu grupā. Ozoliņu ģimene jauniešu treneru aprindās iemantoja pat nelegālu slavu...

Sandris pēc horoskopa ir lauva, taču pats stāsta, ka nemaz nelīdzinās šim dzīvniekam, lai gan bērnībā viņš ir bijis delveris. Piemēram, zinātāji stāsta, ka reiz vēl mazs būdams Ozoliņš esot pārdevis vecāku vasarnīcu.

2014. gada 27. maijā raidījuma "1:1" intervijas laikā sportists oficiāli paziņoja par profesionālā hokejista karjeras beigšanu. 2016. gada 31. oktobrī Ozoliņš kļuva par Rīgas Dinamo trenera palīgu. 2017. gada 29. maijā viņu apstiprināja par Dinamo Rīga galveno treneri.

Mēs ar tevi lepojamies vēl šodien un vēlam veiksmi arī turpmākās gaitās. Priekā!

Avoti: 1/2.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru