VIDEO: Skolotāja Rīgas centrā rupji pārkāpj noteikumus. Tā darīt nedrīkst!

Komentēt

Visu notikušo fiksēja valsts policija.

Policijas ziņojums par notikušo.

"22. aprīlī, ap pulksten 14.45, Valsts policijas darbinieki piefiksēja būtisku ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kur kāda skolotāja ar bērnu grupu šķērsoja brauktuvi tam neatļautā vietā. Jāpiemin, ka uz konkrētās ielas - Raiņa bulvāra - atrodas trīs braukšanas joslas, vēl jo vairāk - aptuveni 30 metru attālumā no notikuma vietas atrodas regulējama gājēju pāreja.

Redzot notiekošo, policisti, kuri patrulēja netālu no notikuma vietas, nekavējoties steidzās pie konkrētās sievietes, lai izteiktu aizrādījumu.

Konstatējot, ka sieviete iepriekš nav sodīta, policisti nolēma piemērot tikai brīdinājumu. Diemžēl, konkrētā pārkāpuma noformēšanas laikā, skolotāja neatzina savu pārkāpumu un to nenožēloja, kā arī Valsts policijas darbiniekiem traucēja noformēt administratīvā pārkāpuma protokolu, izsakot sarkastiskas piezīmes un kategoriskā formā nepatiesus apgalvojumus.

Kā redzams video, konkrētās skolotājas izdarītais administratīvais pārkāpums pakļāva bērnus nepamatotam dzīvības apdraudējumam. Nevienam no bērniem nebija uzmanību piesaistošie elementi, piemēram, atstarojošās vestes vai spilgtas krāsas karodziņi.

Valsts policija aicina izglītības iestādes izglītot bērnus par drošību uz ceļa ne tikai tuvojoties 1. septembrim un 31. maijam, bet arī mācību gada laikā. Būtiski informēt arī pedagogus par pareizu ielu šķērsošanu jeb pārvietošanos ar bērnu grupām."


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru