Noskaties latviešu hip-hopa mākslinieku Brīvrunas batlu pilnā garumā

Komentēt

Pasākums ar nosaukumu "Štuka par bazaru" notika vakar, 9. jūnijā. Skaties video no 44:35.

Reiz tas bija Sotaks par bazaru, kas nu jau ir izaudzis Štukā par bazaru. Štuka par bazaru ļauj savā starpā sacensties gan jaunajiem, gan jau pieredzes bagātiem brīvrunas māksliniekiem lielas auditorijas un žūrijas priekšā. Asi vārdi mijas ar humoru, ģeniāli teikumi – ar neveiksmīgiem vārdu salikumiem, labas idejas ar vēl labāku izpildījumu. Emocijas papildina tas, ka pasākumu klātienē vēro vairāki simti skatītāju, kas gan uzgavilē, gan, ja vajadzīgs, izsvilpj dalībniekus, radot īstu, nesamākslotu Ghetto atmosfēru. Šīs sacensības ir vienas no apmeklētākajām Grīziņkalnā un pasākuma video pēcāk tiek skatīts tūkstošiem reižu.

"Brīvrunu batls ir aizraujoša vārdu kauja, kas parāda to, ka Latvijā ir jauni, talantīgi frīstaila meistari, kas var pārsteigt mūs ar veikliem domu gājieniem." Ozols, reperis.

Ja tev ir slinkums skatīties visu batlu, te uzvarētājs fināla cīņā iegūst izšķirošo punktu. (Bet mēs gan tev iesakam noskatīties visu)"Šīs cīņas ir vieta, kurā reperi var atzīmēties, tas ir rings, kurā džeki var pierādīt to, ka ir uz kaut ko spējīgi. Katrs batls iegūst lielu rezonansi, tāpēc tiem, kas nav sagatavojušies, nav īsti jēgas piedalīties." Edavārdi, reperis.

Seko jaunumiem no Ghetto Games viņu Facebook kontā.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru