VIDEO: Kaupers apvienojas ar leģendāriem LV reperiem kopīgā dziesmā

6 komentāri

Šis ir MESA (ex Gacho) dziesmas "Vēl augstāk" pirmatskaņojums, kurā piedalās Renārs Kaupers un Arstarulsmirus (ex Gustavo).

«Dziesma «Vēl augstāk» uzdod jautājumu mums katram – kas ir tās uzvaras un kalni, kuros varam uzkāpt, kā arī sniedz hipotētiskas atbildes no mūsu pašu puses, kas sasniegumi un uzvaras ir priekš mums,» tā par jauno singlu teic projekta autors Gatis Irbe. «Vairāk par pārdomām šā temata sakarā, dziesmu vēlējāmies radīt arī kā iedvesmas avotu tiem, kas to klausās un, iespējams, ir izšķirīgu momentu priekšā.»

«Zviedru superproducents Max Martin intervijā reiz teica, ka laiks, kad popmūzikā dziesmu un tekstu rakstīja viens cilvēks, ir pagājis (ar patīkamiem izņēmumiem, protams), un, ka šobrīd pie viena skaņdarba strādā 4-5 cilvēku komanda, kas, nepārtraukti mijiedarbojoties, nonāk pie viena, proti, tās pašas dziesmas. Izrādās, ka viņš runāja arī par mūsu konkrēto gadījumu – Gatis, Arstarulsmirus, es un kā palīgplecs arī Arnis Račinskis – nebijusi, ļoti interesanta, un, kā man pēdējā laikā labpatīkas teikt – augšupvērsta komandas sadarbība,» dziesmas sakarā min Renārs Kaupers.

«Domāju, ka ikviens no mums, kurš bija iesaistīts dziesmas radošajā procesā, kaut kādā mērā izjuta un dabūja sevī veicināt skaņdarbā apdzejotās īpašības - ticību tam, ka mūsu izaugsme ir bezgalīga, spēju tikt pāri savām robežām, cieņpilnu un vērīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem,» turpina Arstarulsmirus. «Bija vienlīdz patīkami, izaicinoši un saviļņojoši piedalīties šajā sadarbībā un kopējiem spēkiem nonākt līdz iedvesmojošam rezultātam, jo iesaistīto redzējumi bija ļoti dažādi.»

Teksts: MESA, Renārs Kaupers, Arstarulsmirus, mūzika: Arstarulsmirus, Renārs Kaupers, Arnis Račinskis.


Vērts izlasīt
Komentāri