VIDEO: Talantīgā Aleksandra atkal žilbina. Velta priekšnesumu Latvijai jubilejā

5 komentāri

Ļoti skaists izpildījums no Aleksandras Špicbergas.

Jaunā dziedātāja Aleksandra Špicberga Latvijai valsts svētkos dāvājusi ļoti skaistu video priekšnesumu. Tajā talantīgā meitene burtiski uz ezera izdejo deju un izpilda pazīstamo Džulio Kačini skaņdarbu "Ave Maria". Video idejas autors un režisors ir horeogrāfs Agris Daņiļevičs.

Aleksandra savā Facebook kontā vēlējumam klāt pievienojusi arī Jāņa Jaunsudrabiņa dzejoli "Piemini Latviju". Lūk, kas viņai sakāms:

"Latvi, lai kurā zemes daļā tu nonāktu – Piemini Latviju!
Nekad un nekur savā mūžā tu nedzirdēsi skaistāka vārda par šo vārdu; tāpēc nemities to daudzināt, nebeidz slavēt šo valsti, kas šo vārdu nes. Ja esi tēvs, paud to saviem bērniem, ja esi māte, dziedi par viņu pie savu bērnu un mazbērnu šūpuļiem, bet ja esi bērns, kas dzimis trimdā – nerimsti taujāt par šo zemi savus vecākus. Latvija lai tavās domās un iedomās ir kā tāla, brīnišķīga sala pasaules jūrās, uz kuru vienmēr jāstāv vērstam tavas dzīves laivas priekšgalam.
Diena vai nakts, vakars vai rīts, piemini viņu, iemīli arvien dedzīgāk.
Gada laikiem nākot un ejot – piemini Latviju!
Ar šiem vārdiem sasveicinies, ar tiem atvadies, tiekoties ar tautiešiem jebkuŗā pasaules daļā.
Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī. Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt. Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats.
Piemini Latviju! /Jānis Jaunsudrabiņš/

Nothing is impossible, unless you believe in. Happy birthday, Latvia!"

Noteikti daudzi atcerēsies Aleksandru no šī videoklipa, kas popularitāti iemantoja pagājušā gada novembrī.


Vērts izlasīt
Komentāri