Profesionāls slēpotājs no Venecuēlas sasmīdina publiku. Bet viņa stāsts aizkustina!

Komentēt

Somijā notiekošajā pasaules čempionātā slēpošanā komiskus brīžus skatītājiem sagādāja venecuēlietis Adrians Solano. Venecuēlā vispār ir sniegs?

Par pēdējo dienu lielāko sporta zvaigzni internetā kļuvis Venecuēlas slēpotājs Adrians Solano. Viņa amizantais slēpojums pasaules čempionātā Somijā bez smiešanās atstāja vien reto.

Internetā pat parādījās versijas, ka viņš ir kāds komiķis. Realitāte gan ir nekļūdīga - Solano ir profesionāls slēpotājs no eksotiskās Venecuēlas, kurš alkst piepildīt savas ambīcijas savai valstij tik netipiskajā sporta veidā.

Arī Solano ceļš līdz Somijai nebija pateicīgs. Jau labu laiku iepriekš Solano bija apņēmies doties uz Zviedriju, lai Somijai līdzīgos apstākļos gatavotos sacensībām, tomēr līdz Skandināvijas valstij viņš netika. Viņu deportēja no Francijas, no kurienes viņš plānoja doties uz Zviedriju.

Drošības dienestu darbinieki vienkārši neticēja, ka tiešām kāds venecuēlietis varētu doties profesionāli slēpot uz Somiju. Turklāt viņa makā tika atrasti vien 28 eiro, kas vēl vairāk raisīja bažas par Solano patiesajiem nolūkiem.

Neskatoties uz to, ka Solano izlaida sagatavošanās posmu, viņš vēlāk uz Somiju devās un pasaules čempionātā startēja. Zīmīgi, ka sacensību pirmajā dienā viņš ieņēma pārliecinošu pēdējo vietu starp visiem dalībniekiem. Tomēr galvenais, ka sportists piepildīja savu sapni.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru