VIDEO: Latvieši un krievi lasa naidīgus komentārus viens otram. NECENZĒTS!

13 komentāri

Tas, ko daži cilvēki anonīmi raksta internetā, neraksturo visu sabiedrību - patiesībā mēs ļoti labi sadzīvojam!

Labdien!

Nedaudz riskējot ar to, ka saņemsim vēl simtreiz vairāk naidīgu komentāru, mēs tomēr nolēmām uzņemt šo video viena svarīga iemesla dēļ: mēs vēlējāmies parādīt to, ka dažu atsevišķu indivīdu komentāri neparāda sabiedrību kopumā.

Diemžēl pieņemts vairāk uzmanības pievērst tiem, kuri raksta rupjus un neadekvātus tekstus internetā, tomēr mazāk - tiem, kuri vienkārši draudzīgi sadzīvo un ikdienā nekādu lieku brēku netaisa. Mums ir daudz draugu, un mēs tos nešķirojam pēc tautības!

Sirsnīgi pateicamies visiem video dalībniekiem par drosmi. Pirms raksti komentāru zem šī video, lūdzu, padomā par to, ka visiem sešiem video varoņiem tā bija liela uzdrīkstēšanās - runāt par to, ko parasti masu mediji Latvijā baidās cilāt.

Būsim jauki, pozitīvi un cienīsim viens otru!

P.S. Visi video pieminētie komentāri ir ņemti no dažādiem interneta portāliem, sociālajiem tīkliem un forumiem. Tie atspoguļo dažu cilvēku subjektīvo viedokli un nesakrīt ar Fenikss Fun redakcijas viedokli.

Jebkurš, kurš vēlas, var brīvi izmantot šo video pilnā garumā. Jebkāda veida video tālāka apstrāde nav pieļaujama bez redakcijas atļaujas un saskaņošanas: fenikssfun/@/gmail.com.


Vērts izlasīt
Komentāri