Vīrietis izdzīvo lēcienu no pašnāvnieku tilta. Un viņam ir, ko tev teikt!

Komentēt

Emocionāli atklātā sarunā Kevins Hainss vēlas pavēstīt pasaulei kaut ko svarīgu. Viņš saka, ka visi, kuri jebkad mēģinājuši lēkt no pašnāvnieku tilta un ir izdzīvojuši, ir teikuši tieši to pašu.

Kevins Hainss ir viens no vairāk nekā 2000 cilvēkiem, kuri mēģinājuši sev laupīt dzīvību, nolēcot no bēdīgi slavenā Zelta vārtu tilta jeb Golden Gate Bridge. Tiek uzskatīts, ka šī ir vieta pasaulē, kur notiek visvairāk pašnāvību mēģinājumu.

Tomēr viņš ir viens no tikai 1% cilvēku, kuriem ir izdevies izdzīvot...

Viņa dzīves stāsts sākās gandrīz traģiski - Kevins dzima priekšlaicīgi un viņa veselība bija vāja, māte no viņa atteicās, bet adoptēt neviens tik vārgu mazuli nevēlējās. Tomēr viņam paveicās, viņš nonāca jaukā audžu ģimenē un līdz 17 gadu vecumam dzīvoja laimīgi.

Tad pēkšņi viņu sāka vajāt dažādas garīgas slimības, to iespaidā viņam sāka šķist, ka visa pasaulē ir pret viņu un nevienam neinteresē tas, kas ar viņu notiek. Kevins saka, ka tikai tagad viņš ir atskārtis, cik smadzenēm ir liels spēks pār cilvēku. Viņš, protams, saprot, ka tolaik kļūdījies, domājot, ka neviens nevēlas viņam palīdzēt.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru