Fallout 4 treileris satriec Youtube rekordus. Dienas laikā jau 7 miljoni skatījumu!

Komentēt

Tas ir pirmais videospēles treileris, kas dienas laikā skatīts tik daudzas reizes!

Beidzot ar tīzera treilera palīdzību ir oficiāli apstiprināts, ka tiešām tiks radīts vairāk nekā 5 gadus gaidītais turpinājums videospēlei 'Fallout'. Pagaidām gan nekādas detaļas par postapokaliptiskās sāgas turpinājumu, kas būs pieejams uz 'PS4', 'Xbox One' un 'PC' netiek izpaustas, tostarp pat tās publicēšanas datums, bet arī ar 3 minūtes garu video ir gana, lai uzticamākie fani jau varētu izteikt gana daudz drošu spriedumu par to, kas un kā notiks 'Fallout 4'.

1. Darbība notiks Bostonā

Jau gadiem tika baumots, ka nākamās 'Fallout' daļas darbība visdrīzāk notiks Bostonā, un treileris to pilnībā apliecina. Tajā redzamas vairākas no pilsētas ikoniskākajām vietām, tostarp Pola Revēra statuja. Protams, tās visas ir ievērojami pārvērtušās pēc kodolsprādzieniem, kas ir katras 'Fallout' galvenais vadmotīvs.

2. Laiks pirms sprādziena

Nekad iepriekš šajā spēlē nav bijusi tik detalizēti izstrādāta vide pirms sprādziena. Tā kā šis treileris ir veidots, izmantojot materiālus no spēles, ir radies pamats nopietnām spekulācijām, ka 'Fallout 4' varētu sākties ar nodaļu, kurā notikumi risinās miermīlīgos apstākļos pirms apokalipses.

3. Galvenais varonis sprādzienu pārdzīvoja seifā 111

Tiem, kuri nav tik ļoti pazīstami ar 'Fallout 4' varētu likties, ka šis aspekts nav nozīmīgs, taču ikviens fans apgalvos pretējo. Nav precīzi zināms, kādi tieši socioloģiskie eksperimenti tajā tika veikti (katrā daļā varonis ir bijis citā seifā, un katrā no tiem ir notikuši eksperimenti uz cilvēku psihi), taču ir skaidrs, ka tie būs ļoti ekstrēmi un traumējoši, jo šis ir viens no diviem pēdējiem pabeigtajiem seifiem, kas tika atklāts 'Fallout 3' laikā.

4. 'Fallout' būs krāsaina

Ok, nav jau tā, ka iepriekš 'Fallout' būtu bijusi melnbalta, bet tik spoža, daudzveidīga un krāsaina vide kā šajā klipā, sērijā nav bijusi sastopama nekad iepriekš. Gan jau arī pilnīgi brūno vietu netrūks, bet šādi vismaz parādās kaut kādi akcenti.

5. Vēl biedējošāki monstri

Pagaidām gan neviens no monstriem nav bijis redzams darbībā un tuvplānā, bet tāpat ir skaidrs - šis būs jauns līmenis! Būs sastopami gan jau iepriekš pazīstami briesmoņu, gan arī jauni, kā tas, kas redzams šajā foto. Gan jau izskats nebūs vienīgais, kas viņa sakarā spēlētājiem nepatiks.

6. Pazīstami ieroči un jauni transportlīdzekļi

Vēlreiz jāliek bilde ar pieminekli, tikai šoreiz fokuss jāvērš uz gaisā redzamo dirižabli. Tas būs kaut kas pilnīgi jauns, un ir dzirdami pirmie viedokļi, ka nu, iespējams, spēlē varēs pārvietoties arī lidojot, lai to ievērojami paātrinātu. Ieroču ziņā gan viss pa vecam - garāžā redzamie šaujamie ir pazīstami no iepriekšējām daļām.

7. Varonis pats būvēs savas bruņas

Iespējams, uzklausījuši daudzās fanu sūdzības par pārāk lēni atklājamajām bruņām 'Fallout 3', spēles autori dos iespēju varonim pašam būtēt savas bruņas garāžā, kas ierīkota senā benzīntankā. Kā šis process notiks, pagaidām neņemamies spriest.

8. Runājošs galvenais varonis

Iespējams, galvenais video notikums - tā pēdējās sekundes, kurās galvenais varonis saka sunim "Let's go, pal". Nekad iepriekš 'Fallout' sērijā nav bijis runājošs galvenais varonis, un liekas, ka nu tas beidzot mainīsies.

Par to, vai šīs prognozes piepildīsies, vēl neņemsimies spriest, bet viens ir skaidrs - tik nozīmīgs paziņojums videospēļu pasaulē nav bijis kopš dažādiem 'GTA 5' jaunumiem.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru